K-design Factory Łukasz Ciupa - Baza Firm IVC.pl

K-design Factory Łukasz Ciupa

Dane adresowe:

Warszawska 35,
46-320 Praszka
opolskie

Dane kontaktowe:

lukasz.ciupa@k-design.com.pl
790 656 321

Dane firmy:

K-design Factory Łukasz Ciupa
NIP: 5761356836
REGON: 161465040

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Warszawska 35, Praszka, Polska

Opis firmy K-design Factory Łukasz Ciupa

Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych. U nas możecie Państwo ogrodzenia czy balustrady nie tylko zakupić. Chętnie też podejmujemy się zleceń montażu takich elementów w miejscu wskazanym przez klienta. Dużym atutem naszej oferty jest wcześniejsza wizualizacja obiektu z nowymi elementami. Klient może zobaczyć jak będzie wyglądała jego nieruchomość, z ogrodzeniem czy balustradami, które wybrał. Podejmujemy się też indywidualnych zamówień. Jeśli macie więc Państwo swój pomysł na ogrodzenia czy balustrady, Państwa oczekiwania zamienimy w rzeczywistość. Zapraszamy!

Oferta firmy

Przykładowe produkty przez nas zaprojektowane i wykonane, jakie można znaleźć w naszej ofercie to:
- wiaty garażowe,
- balustrady,
- wiaty ogrodowe,
- ogrodzenia,
- nowoczesne furtki.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

GoldStal to producent balustrad stalowych z doświadczeniem.
Czy poszukujesz do swojego ogrodu praktycznego schowka na samochód, maszyny lub warsztat? Firma Garaże Pająk swoją ofertą przekonają Cię, że warto zainwestować w ich produkty.
Jeśli szukasz garażu blaszanego z blachy ocynkowanej, z bramą uchylną, to zainteresuj się ofertą firmy JoAND STAL! Jest to profesjonalny producent konstrukcji stalowych na wymiar, pochodzący z południa Polski, ale realizujący zamówienia klientów z całego kraju! W swojej ofercie posiada produkcję: garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (kolory z palety RAL), wiaty i hale magazynowe, niestandardowe konstrukcje garażowe, blaszaki do ogródka idealne na narzędzia, kojce dla psów.