JoAND Stal Jolanta Kulig - Baza Firm IVC.pl

JoAND Stal Jolanta Kulig

Dane adresowe:

Sadek 82,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@garaze-joand-stal.pl
531709461

Dane firmy:

JoAND Stal Jolanta Kulig
NIP: 7371940178
REGON: 368189794

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Sadek 82, Jodłownik, Polska

Opis firmy JoAND Stal Jolanta Kulig

Jeśli szukasz garażu blaszanego z blachy ocynkowanej, z bramą uchylną, to zainteresuj się ofertą firmy JoAND STAL! Jest to profesjonalny producent konstrukcji stalowych na wymiar, pochodzący z południa Polski, ale realizujący zamówienia klientów z całego kraju! W swojej ofercie posiada produkcję: garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej (kolory z palety RAL), wiaty i hale magazynowe, niestandardowe konstrukcje garażowe, blaszaki do ogródka idealne na narzędzia, kojce dla psów. Jako producent i dealer swoich konstrukcji, zapewnia transport i montaż na terenie posesji klienta z całej Polski.

Oferta firmy

Oferta firmy zawiera produkcję konstrukcji stalowych na wymiar. A są to m.in.:
1. Garaże blaszane "blaszaki".
2. Wiaty i hale magazynowe.
3. Bramy garażowe.
4. Kojce dla psów.
5. Transport i montaż.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

GoldStal to producent balustrad stalowych z doświadczeniem.
Czy poszukujesz do swojego ogrodu praktycznego schowka na samochód, maszyny lub warsztat? Firma Garaże Pająk swoją ofertą przekonają Cię, że warto zainwestować w ich produkty.
Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych.