Ireneusz Paluch PPHU Goldstal

Dane adresowe:

Hrud 21B,
21-500 Hrud
lubelskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
goldstal@goldstal.pl
509 714 800

Dane firmy:

Ireneusz Paluch PPHU Goldstal
NIP: 5371006979
REGON: 030163486

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Hrud 21B, Hrud, Polska

Opis firmy Ireneusz Paluch PPHU Goldstal

GoldStal to producent balustrad stalowych z doświadczeniem. Balustrady tej firmy świetnie się prezentują oraz należycie dbają o komfort ich użytkowników. Poza tym wśród propozycji tego producenta znajdziemy też schody, drzwi, czy też meble do domu, a także do ogrodu. Tak szeroki asortyment daje klientom szerokie pole do popisu i pewność, że znajdą tutaj dokładnie to czego szukaja. W razie wątpliwości, specjaliści służą pomocą podczas doboru idealnej balustrady. W procesie produkcji stosuje się sprawdzone i nowoczesne materiały. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta firmy

W ofercie firmy Ireneusz Paluch PPHU Goldstal znajduje się między innymi:
- Schody,
- Drzwi,
- Łóżka,
- Oświetlenie,
- Witraże i obrazy,
- Lustra, szafki i parawany,
- Krzesła i stoły,
- Ogrodzenia,
- Balustrady wewnętrzne.

Informacje o ofercie firmy Ireneusz Paluch PPHU Goldstal oraz dane kontaktowe znaleźć można na stronie https://goldstal.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Karoń to renomowana firma specjalizująca się w produkcji ogrodzeń na wymiar, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale również dodają estetyki każdemu otoczeniu.
Czy poszukujesz do swojego ogrodu praktycznego schowka na samochód, maszyny lub warsztat? Firma Garaże Pająk swoją ofertą przekonają Cię, że warto zainwestować w ich produkty.
Szukacie Państwo nowoczesnych ogrodzeń? Interesują Was ozdobne balustrady betonowe? A może wiaty garażowe? Jesteśmy firmą, która wytwarzaniem takich produktów zajmuje się od lat, od początku swojego istnienia stawiając na najwyższą jakość i oferowanie produktów w cenach konkurencyjnych.