Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica

Dane adresowe:

Ludowa 11,
64-920 Piła
wielkopolskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@machnica.pl
660 495 290

Dane firmy:

Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica
NIP: 7642625194
REGON: 365788005

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ludowa 11, Piła, Polska

Opis firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica

Szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz w nowoczesnym Centrum Medycznym Machnica. W miejscu tym dosłownie każdy klient może czuć się wyjątkowo zadbany oraz komfortowo obsłużony. W Centrum Medycznym Machnica zyskujemy wsparcie ze strony specjalistów z najwyższej półki. Z doświadczeniem i wiedzą. Takich, którzy potrafią każdemu wskazać najlepsze możliwe rozwiązania. Aktualnie medycyna estetyczna jest bardzo popularna, ale nie wszędzie można się spotkać z takim profesjonalizmem jak w tej placówce. Zapraszamy!

Oferta firmy

W ofercie firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica znaleźć można:
- Medycyna estetyczna,
- Kwas hialuronowy,
- Kosmetologia,
- Usługi fryzjerskie,
- Botoks,
- Zabiegi laserowe,
- Trychologia.

Z dokładniejszą ofertą firmy Indywidualna Praktyka Lekarska Jowita Machnica zaznajomić się można pod adresem https://machnica.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Poszukujesz solidnego salonu kosmetycznego, który oferuje najwyższej jakości zabiegi kosmetyczne? Koniecznie sprawdź Salon Beyonce! To firma z Lublina specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu przedłużania rzęs, przekłuwania uszu, opalania natryskowego, makijażu oraz więcej! A wszystko to marka zapewnia w bardzo konkurencyjnych cenach! Siłą Salonu Beyonce jest zespół doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy gwarantują kompleksową obsługę i opiekę.
Planując wykonanie tatuażu, warto oddać się w ręce profesjonalistów.