In Puris Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Huta Żuławska 10A,
82-316 Huta Żuławska
warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

kontakt@inpuris.pl
602 330 352

Dane firmy:

In Puris Sp. z o.o.
NIP: 5792054697
REGON: 220005056

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Huta Żuławska 10A, Huta Żuławska, Polska

Opis firmy In Puris Sp. z o.o.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień In Puris znajduje się w pięknej willi. Niedaleko piękny las oraz wiele urokliwych stawów. Zapewniamy nocleg w jedno lub dwuosobowych pokojach. Całodobowa opieka medyczna pod okiem psychoterapeutów. Leczymy wszelkiego rodzaju uzależnienia. Zajmujemy się leczeniem narkomanii, alkoholizmu, lekomanii i innych uzależnień. Prowadzimy terapię dla hazardzistów i osób uzależnionych od chorób cywilizacyjnych. W cenę pobytu wliczone są 3 posiłki dziennie i nieograniczona liczba przekąsek. Organizujemy wyjazdy na basen i wycieczki tematyczne.

Oferta firmy

In Puris gwarantuje profesjonalne leczenie uzależnień, jak na przykład:
- hazardu,
- uzależnień cywilizacyjnych,
- lekomanii,
- alkoholizmu,
- narkomanii,
a także zapewnia:
- przeciwdziałanie nawrotom uzależnienia.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W CENTRUM MEDYCZNYM WIKAMED proponujemy Ci bogatą gamę usług, takich jak choćby leczenie i konsultacje psychiatryczne, psychologiczne i psychoterapeutyczne.
Sytuacje kryzysowe dosięgają tak naprawdę każdego z nas, również bardzo silne charaktery, przechodzą kryzys i dlatego nie należy wstydzić się własnych słabości, ale starać się je przezwyciężyć korzystając z pomocy dobrego psychoterapeuty.
Wykwalifikowane poradnie terapeutyczne oferują terapię par, psychoterapię indywidualną młodzieży i osób dorosłych, konsultacje rodzinne, doraźne wsparcie w sytuacjach kryzysowych.