GOMI Dystrybutor gazów technicznych - Baza Firm IVC.pl

GOMI Dystrybutor gazów technicznych

Dane adresowe:

ul. Jabłoniecka 10,
34-600 Limanowa
małopolskie

Dane kontaktowe:

gomi@gomigazy.pl
+48 530 744 302

Dane firmy:

GOMI Dystrybutor gazów technicznych
NIP: 7371369513
REGON: 492904447

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Jabłoniecka 10, Limanowa, Polska

Opis firmy GOMI Dystrybutor gazów technicznych

Szukasz profesjonalnego i rzetelnego dystrybutora gazów technicznych? Przedsiębiorstwo Gomi z siedzibą w Limanowej w województwie małopolskim na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dystrybucja ciekłego azotu w celach medycznych, wynajem zbiorników na ciekły azot lub dystrybucja gazów technicznych takich jak hel balonowy, argon, tlen, acetyle, azot, mieszanki spawalnicze, propan butan, CO2 znajdziesz w ich bogatej ofercie. Koniecznie sprawdź sam a w razie pytań skontaktuj się z biurem obsługi klienta, Gomi oferuje doskonałe doradztwo.

Oferta firmy

Bogata oferta Gomi gazy zawiera między innymi dystrybucje takich gazów technicznych:
- hel balonowy,
- tlen,
- argon,
- CO2,
- propan butan,
- mieszanki spawalnicze
czy jeszcze inne oraz wynajem zbiorników na ciekły azot.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Siedzisz sobie wygodnie, na swojej kanapie, otulona miękkim kocem, z kubkiem gorącej kawy lub herbaty w dłoni, to jest właśnie ten czas, który warto wykorzystać na zakupy przez internet.
Szukasz produktów solnych wykonanych soli himalajskiej? Doskonale! Jesteśmy dystrybutorem niezwykłych produktów wykonanych z soli jakimi są lampy solne naturalne, rzeźbione oraz lampy solne w koszach, a nawet świeczniki solne.
Jeżeli zastanawiacie się, gdzie możecie kupić dobrej jakości drony lub potrzebne do nich akcesoria, to koniecznie musicie zgłosić się do mnie.