Gabriella - Shops Sebastian Krajda - Baza Firm IVC.pl

Gabriella - Shops Sebastian Krajda

Dane adresowe:

ul. Brukowa 13,
91-341 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

sklep@gabriella.pl
537-515-150

Dane firmy:

Gabriella - Shops Sebastian Krajda
NIP: 9471981367
REGON: 101456868

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Brukowa 13, Łódź, Polska

Opis firmy Gabriella - Shops Sebastian Krajda

W Polsce istnieje niewiele firm, które odniosły sukces w branży rajstop, pończoch i podobnych artykułów. Firma Gabriella.pl jest jednak pod tym względem wyjątkiem. Nie dość, że jej pracownikom udało się stworzyć doświadczony i wykwalifikowany team, to jeszcze udało się im wypromować ów podmiot na tyle, że zaczął on odnosić coraz to większe sukcesy w branży. Z punktu widzenia przedsiębiorstwa, najważniejszym okresem był rok 2010. To właśnie wtedy firma ta zaopatrzyła się w zupełnie nowe rozwiązania technologiczne, dzięki którym udało się jej odnieść poważne sukcesy na rynku. Kolejne lata to przede wszystkim ciężka praca, wiele wyrzeczeń, ale też dbałość o to, by finalny produkt był najlepszy w swej klasie. Dzięki wszystkim tym staraniom firma Gabriella.pl stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy na rynku. Mało tego! Jej działalność nie ogranicza się już wyłącznie do produkcji podstawowych rodzajów pończoch i rajstop. Dziś firma ta zgromadziła w swoich rękach potężny kapitał, dzięki któremu udało się jej rozszerzyć swą działalność w wielu różnych kierunkach. Gabriella.pl stała się firmą wyspecjalizowaną w produkcji i dystrybucji wyrobów dla pań, ale też dla... dzieci, o czym zresztą będzie można przeczytać poniżej. Dzięki temu jest ona dziś jednym z najbardziej znanych podmiotów w swej branży. Mówiąc wprost - jest ona przykładem potwierdzającym tezę, że wyrzeczenia i pracowitość zawsze się w rozrachunku długoterminowym opłacają.

Oferta firmy

Pończochy i rajstopy to podstawowa oferta firmy Gabriella.pl, ale marka ta stawia również na bogate spektrum akcesoriów, dzięki którym kobieta czuje się komfortowo i wygodnie. Podmiot ten oferuje swym klientkom bogaty pakiet:
- podkolanówek,
- legginsów,
- skarpet.
Wszystkie te produkty są zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie, co widać już od pierwszych minut po ich założeniu. Co ciekawe, Gabriella.pl specjalizuje się również w dystrybucji rajstop dziecięcych, ubogaconych rożnymi, przyjaznymi dekoracjami. W skład bogatej oferty firmy wchodzą również rozwiązania dla tych pań, które chcą czuć się zarówno komfortowo, jak i bardzo seksownie. Firma proponuje swoim klientkom bogaty pakiet pasów do pończoch, które z pewnością podniosą temperaturę na każdej randce. Oferuje ona również bogaty zestaw produktów "plus size", które z pewnością ucieszą te panie, które nie boją się swoich krągłości. Podsumowując, Gabriella.pl to marka stworzona dla kobiet, co widać w każdym, nawet najmniejszym aspekcie jej działalności.

Firmy pokrewne w bazie

/ podkolanówki /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma Pimotki to sklep internetowy specjalizujący się w akcesoriach kaletniczych, oferując szeroką gamę produktów takich jak karabińczyki, sznurki bawełniane, kanwy do wyszywania, rzemienie skórzane, akcesoria do robienia torebek na szydełku i inne.
Jako firma Vileness z siedzibą w Małopolsce, a dokładniej miejscowości Dobra, oferujemy biżuterię damska ze stali chirurgicznej, sztuczną i inne dodatki mody damskiej.
Sklep Barberini's juz od ponad 15 lat oferuje Państwu szeroki wybór torebek skórzanych.