Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Dane adresowe:

Strzelców 4a/48,
31-422 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Solipiwko Zbigniew
zbigniew@remsol.com.pl
501604849

Dane firmy:

Firma Remontowo Budowlana REMSOL
NIP: 8111033722
REGON: 670871279

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Strzelców 4a/48, Kraków, Polska

Opis firmy Firma Remontowo Budowlana REMSOL

Firma remontowo budowlana działająca w Krakowie wykonana każdy remont mieszkania. Firma przeprowadza wykończenia wnętrz w szerokim zakresie. W ofercie firmy znajdują się prace montażowe polegające na układaniu wykładzin, płytek i tapet, jak również budowlane obejmujące budowę ścianek czy montaż sufitów. Firma budowlana zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy sprawnie i z wielką dokładnością przeprowadzą remont mieszkania. Firma remontowo budowlana dokonana wykończenia wnętrz, które z pewnością Cię zachwyci. Wszystkie działania są odpowiednio rozplanowane, by remont przebiegał płynnie i szybko. Doświadczenie firmy, narzędzia budowlane, jej pracownicy i porządne materiały budowlane to sposób na udany remont i wykończenia wnętrz.

Oferta firmy

Fachowcy budowlani zapewniający, w Krakowie od wielu lat, takie usługi jak:
- wykończenia wnętrz (na przykład: mieszkania, domu, biura),
- remont mieszkania (całego lokalu lub wybranego pomieszczenia).


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

MAX - Remonty i Wykończenia to firma remontowa, która zyskała zaufanie klientów dzięki swojemu profesjonalnemu podejściu do realizacji projektów budowlanych i wykończeniowych.
Home Hero Złota Rączka to niezawodny partner, który nie tylko oferuje usługi malowania ścian i montażu mebli, ale także wnosi do projektów pasję i zaangażowanie.