ExArte Weronika Bogumił

Dane adresowe:

Poznańska 21/42,
00-685 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

bombki@alfastart.pl
739 035 785

Dane firmy:

ExArte Weronika Bogumił
NIP: 9512078808
REGON: 364021365

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Poznańska 21/42, Warszawa, Polska

Opis firmy ExArte Weronika Bogumił

Exarte, to fabryka bombek, która dostarcza pięknie, ręcznie przygotowane małe dzieła sztuki. W ofercie znajdują się bombki choinkowe podzielone na kilka kategorii tematycznych jak na przykład fabryka czekolady. Bombki choinkowe ręcznie robione, to świetna alternatywa dla masowej produkcji dostępnej w supermarketach. Każdy egzemplarz jest doskonale dopracowany, czego nie można uzyskać w fabryce. Ciekawym rozwiązaniem jest bombka na stojaku, który pozawala wyeksponować bombkę bez konieczności umieszczania jej na drzewku.

Oferta firmy

Białe bombki, kolorowe, bezbarwne - wszystkie one są dostępne w ofercie Exarte. W tej firmie powstają bombki na choinkę w ponadczasowych wzorach. Ręczne malowanie gwarantuje najwyższą jakość.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ceramiki handmade (ręcznie wytworzone) są szczególnie cenione zarówno wśród designerów jak i wśród ludzi, którzy po prostu lubią otaczać się atrakcyjnymi i oryginalnymi dekoracjami.
Firma Axitech to wiodący producent dostarczający klientom materiały dekoracyjne, które świetnie sprawdzają się w kuchni i łazience.