Edom Pranie

Dane adresowe:

Komisji Edukacji Narodowej 60,
02-777 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

biuro@edompranie.pl
600 140 170

Dane firmy:

Edom Pranie
NIP: 1248316257
REGON: 759981266

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Komisji Edukacji Narodowej 60, Warszawa, Polska

Opis firmy Edom Pranie

Oferujemy specjalistyczne pranie wykładzin oraz tapicerki meblowej. Czystość Twoich mebli ma duży wpływ na to, jak jesteś odbierany. Jeżeli klient przyjdzie do Twojego biura, a następnie podczas rozmowy będzie zmuszony usiąść na brudnej oraz zaniedbanej tapicerce, może uznać to za przejaw nieprofesjonalizmu. Co więcej, zanieczyszczenia zbierające się w głębokich warstwach tkaniny, z czasem zaczyna wydzielać nieprzyjemny aromat. Winowajcy tego stanu rzeczy są niewidoczni. Drażniący aromat spowodowany jest przez drobnoustroje rozwijające się w głębokich warstwach tkaniny. Drobnoustroje mają bardzo negatywny wpływ na funkcjonowanie osób przebywających w ich otoczeniu. Szczególnie dotyczy to małych dzieci oraz osób borykających się z alergią. Wszechobecne roztocza mogą powodować senność, problemy z koncentracją, a w niektórych przypadkach nawet bóle głowy. Z tego powodu każdy z nas powinien regularnie prać swoją wykładzinę oraz meble takie jak kanapa i sofa. Niestety domowe sposoby pielęgnacji nie wystarczą do usunięcia drobnoustrojów.

Oferta firmy

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się większości roztoczy znajdujących się w tkaninie, skorzystaj z pomocy ekspertów dysponujących specjalistycznymi środkami czystości. Dzięki naszej pomocy uda Ci się przywrócić higieniczne oraz bezpieczne warunki w Twoim domu lub biurze. Nie musisz przejmować się przewozem mebli lub wykładzin, nasz pracownik przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i przeprowadzi pranie tapicerki meblowej lub wykładzin metodą ekstrakcyjną. Zapoznaj się z naszą ofertą.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Dezyn to firma z Łodzi, która oferuje usługi dezynsekcji, odpluskwiania oraz ozonowania.
Jeśli szukasz usług technicznej obsługi budynków, ochrony mienia, higieny szpitalnej, utrzymania czystości lub leasingu pracowniczego, to Grupa Kapitałowa Clar System jest dla Ciebie.