Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD

Dane adresowe:

Ostrowskiego 30,
53-238 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Piotr
serwis@domex-serwis.pl
730318891
730318891

Dane firmy:

Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD
NIP: 8992782078
REGON: 363592999

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Ostrowskiego 30, Wrocław, Polska

Opis firmy Domex-Serwis Naprawa Serwis Pralek Zmywarek AGD

Nazywamy się Domex-Serwis - Jesteśmy zaufanym partnerem w serwisie i naprawie pralek, zmywarek oraz sprzętu AGD we Wrocławiu i okolicach. Jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się w kompleksowej obsłudze urządzeń AGD, zapewniając szybką i skuteczną pomoc naszym klientom.
Nasz wyspecjalizowany zespół serwisantów AGD posiada bogate doświadczenie w naprawie pralek, zmywarek oraz innych urządzeń AGD, niezależnie od marki czy modelu. Działamy sprawnie i rzetelnie, dbając o zadowolenie każdego klienta.
W Domex-Serwis nie tylko naprawiamy usterki, lecz także oferujemy usługi konserwacji urządzeń, aby zapewnić długotrwałą i bezawaryjną pracę Twojego sprzętu AGD. Nasza firma stawia na profesjonalizm, jakość oraz satysfakcję klienta.

Oferta firmy

Nasza oferta serwisowa jest skierowana głównie do mieszkańców Wrocławia. Naprawiamy pralki, zmywarki kuchenki oraz piecyki elektryczne z dojazdem do klienta na terenie Wrocławia


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Firmie SOS-AGD Wrocław oferujemy kompleksowe usługi naprawy i serwisowania pralek oraz zmywarek.
Witaj w świecie iFast, miejscu, gdzie doskonałość techniczna staje się rzeczywistością.
Strona internetowa firmy sprzedającej i produkującej profesjonalne oraz zaawansowane technologicznie odkurzacze centralne.