CoffeeON Sp. z o.o. - Baza Firm IVC.pl

CoffeeON Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Podwale 3 lok. 9,
00-252 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

kontakt@coffeeon.pl
+48 536 380 390

Dane firmy:

CoffeeON Sp. z o.o.
NIP: 5252837131
REGON: 387107749

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Podwale 3 lok. 9, Warszawa, Polska

Opis firmy CoffeeON Sp. z o.o.

Kawa to ulubiony napój milionów ludzi na całym świecie. Jest to jeden z najstarszych napojów w historii i można się nim delektować na wiele sposobów, od kawiarni po gospodarstwa domowe. Niektórzy lubią mocną, inni wolą słabą. Jedni lubią słodką, inni gorzką. W rzeczywistości kawa smakuje doskonale w tak wielu różnych smakach i mieszankach.

Coffee On jest szybko rozwijającą się firmą, która rozwija swoją działalność od kilku lat. Oferujemy szeroki wybór urządzeń i ekspresów do kawy marki Franke, zaprojektowanych tak, aby zwiększyć przyjemność z picia kawy. Oferujemy wiele urządzeń Franke, w tym modele A300, A400, A600, A800, A1000. Jesteśmy jedną z nielicznych polskich firm oferujących ekspresy do kawy marki Franke dla biznesu. Produkty są bezpieczne i objęte gwarancją. Posiadamy również dział obsługi klienta, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc zawsze możesz się z nami skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ekspresów do kawy. Oferujemy również szereg usług, w tym instalację i serwis ekspresów, szkolenia, dostawę ekspresów do kawy w Twoim lokalu i wiele innych.

Oferta firmy

Oferujemy ekspresy do kawy marki Franke. Współpracujemy z nimi od kilku lat. Oferujemy najwyższą jakość i niezawodność usług. Staramy się dostarczać naszym klientom najlepsze produkty i usługi po możliwie najniższych cenach. Naszym klientom dostarczamy następujące modele:
- A300,
- A400,
- A600,
- A800,
- A1000.
Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom szeroką gamę ekspresów do kawy. Oferujemy również serwis naszych ekspresów do kawy, które są dostarczane do klienta w stanie całkowicie zmontowanym. Aby dostarczać naszym klientom najlepsze produkty i usługi, nieustannie dążymy do ich udoskonalania. Wdrożyliśmy wiele zmian, ulepszeń i innowacji.

Firmy pokrewne w bazie

/ coffeOn / ekspres do kawy /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma warta zaufania Hakom.
Multimedia Outlet nie jest kolejnym sklepem oferującym drobne AGD identyczne jak w każdym innym markecie.