Chat My Bot - Baza Firm IVC.pl

Chat My Bot

Dane adresowe:

Rynek Główny 28,
31-010 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

office@finsafe.io
796 330 007

Dane firmy:

Chat My Bot
NIP: 6762471095
REGON: 122996717

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Rynek Główny 28, Kraków, Polska

Opis firmy Chat My Bot

Wtyczka live czat jest innowacyjną usługą, która idealnie sprawdzi się w wielu branżach. Czat na stronę posiada wiele korzyści dla klientów wszelkiego rodzaju firm, które posiadają swoje profesjonalne strony internetowe. Czatbot sprawia, że klient może skontaktować się z daną firmą w sposób łatwy oraz przede wszystkim szybki. Czat na stronie umożliwia przeprowadzenie z klientem rozmowy w czasie rzeczywistym, co sprawia, że jego problemy są na bieżąco rozwiązywane. Ponadto dzięki wtyczce live czat możliwe jest składanie zamówień w firmie oraz zapisywanie się na oferowane usługi.

Oferta firmy

Misją Chat My Bot jest pomoc startupom i przedsiębiorstwom w przyspieszeniu wdrażania nowych technologii internetowych. Tworzymy aplikacje zorientowane na konsumentów oraz rozwiązania biznesowe klasy korporacyjnej.
Nasze produkty:
- Chatbot Messenger + Wtyczka na stronę www
- Chatbot dla fryzjerstwa i kosmetyki + integracja z Versum
oraz wiele innych.
Zapraszamy do kontaktu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pryzmat Media to agencja reklamowa, z ogromnym doświadczeniem w realizacji reklamy graficznej oraz ofert sponsorowanych na Allegro.
Salon obuwniczy K2 Obuwie oferuje najwyższej jakości buty skórzane i z materiałów tekstylnych.
Skuteczna Analiza i statystyki kliknięć w czasie rzeczywistym z podziałem na media społecznościowe, lokalizacje, urządzenia, przeglądarki, system.