BumperBall.pl - Quad Biking - Baza Firm IVC.pl

BumperBall.pl - Quad Biking

Dane adresowe:

ul. gen. Jakuba Jasińskiego 32/37,
30-815 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

hello@bumperball.pl
577 387 641

Dane firmy:

BumperBall.pl - Quad Biking
NIP: 6572500072
REGON: 364767248

Ocena użytkowników: brak

ul. gen. Jakuba Jasińskiego 32/37, Kraków, Polska

Opis firmy BumperBall.pl - Quad Biking

Tanie przeloty, całonocne kluby z dobrym i niedrogim piwem, a także gościnność mieszkańców spowodowały, że żegnający się ze stanem kawalerskim Brytyjczycy właśnie w Krakowie chętnie organizują wieczory kawalerskie. Miasto ma sporo do zaoferowania miłośnikom mocnych wrażeń, również poza lokalami. Coraz większym wzięciem cieszą się rajdy na quadach, czyli quad-biking krakow.

Wyprofilowane i wymagające trasy, których pokonanie dostarczy odpowiednią dawkę adrenaliny, kurzu i błota pozwolą odreagować stres i zintegrować grupę przybyłych na kawalerski wieczór gości. Potrzebne będzie prawo jazdy i trzeźwa głowa. Strój i kask można wypożyczyć na miejscu. Przed wyruszeniem w trasę uczestnik musi zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa.

Quad, chociaż bardziej stabilny od motocykla nie jest łatwy w prowadzeniu. Osoby niedoświadczone mogą wynająć instruktora, a słabo orientujące się w terenie, przewodnika. Quady mogą być dostarczone i odebrane z umówionego miejsca. Po załatwieniu formalności można przystąpić do testowania mechanicznej bestii aż do granic wytrzymałości silnika.

Oferta firmy

Atrakcje dla grup zorganizowanych dla zagranicznych turystów w Krakowie:
- Quad Biking Adventure
- Off-Road – 4×4 ATV Ride
- Go-Karting Race

I wiele wiele innych! Sprawdź na bumperball.pl!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii