Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951004266
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Paprotna 4, Wrocław, Polska

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar rzemieślniczy Prost to znane miejsce na dolnośląskiej mapie kraftu. Jest to browar i restauracja bawarska w jednym, w której oprócz niemieckich smaków, znajdziemy także dania kuchni polskiej, staropolskiej, wielkopolskiej, śląskiej. Browar kraftowy Prost jest miejscem na spotkania ze znajomymi, obiad z rodziną czy imprezę okolicznościową. Browar rozszerza swoją ofertę sprzedażową, dzięki czemu piwa browaru kraftowego Prost kupimy w dobrych sklepach specjalistycznych, restauracjach, pubach, hotelach.

Oferta firmy

Główną usługą browaru rzemieślniczego Prost jest produkcja i sprzedaż piw rzemieślniczych. Jako że browar posiada restaurację, w lokalu prowadzona jest usługa gastronomiczna. Browar pełni także rolę miejsca organizacji imprez i przyjęć różnego typu, bowiem w obiekt dysponuje kameralnymi pokojami na spotkania i obiady do kilkunastu osób. Ponadto browar kraftowy obejmuje salę szkoleniową oraz dużą salę bankietową pod wesela, imprezy integracyjne, bale firmowe. W browarze organizowane są także teoretyczne i praktyczne warsztaty z sensoryki piwa. Dużym zainteresowaniem cieszy się także zwiedzanie browaru, organizowane kilka razy w miesiącu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Przestrzenie Nowohuckie to wyjątkowa restauracja zlokalizowana w samym sercu Nowej Huty w Krakowie, słynąca z doskonałego połączenia tradycyjnych włoskich smaków i klasycznych dań amerykańskich.
Macondo Restauracja to niezwykłe miejsce, w którym kulinarna ekscytacja spotyka się z niepowtarzalnymi latynoskimi rytmami, tworząc doświadczenie, które trwa długo po zakończeniu posiłku.
W Manami Sushi Wrocław doskonałość kulinarna spotyka się z pasją do doskonałego smaku.