BANSEK M.Banasik, A.Sekura Sp. J. - Baza Firm IVC.pl

BANSEK M.Banasik, A.Sekura Sp. J.

Dane adresowe:

Piotrkowska, 85,
90-423 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

biuro@lodzpozycjonowanie.com.pl
501036610

Dane firmy:

BANSEK M.Banasik, A.Sekura Sp. J.
NIP: 7251637394
REGON: 471637310

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Piotrkowska, 85, Łódź, Polska

Opis firmy BANSEK M.Banasik, A.Sekura Sp. J.

Nasza firma pozycjonerska z Łodzi istnieje na rynku wiele lat i od samego początku zapewnia kompleksową obsługę w zakresie marketingu, hostingu i tworzenia stron internetowych. Możemy się poszczycić mnóstwem udanych współprac, które mają miejsce z dużymi firmami i korporacjami. Jesteśmy wiecznie na bieżąco z wszelkiego typu nowymi technikami pozycjonowania i poświęcamy temu, co robimy maksimum czasu. Czemu? Ponieważ spokój klientów i zadowalające ich efekty naszej pracy są dla nas najważniejsze. Dodamy, że mamy na swoim koncie ciąg nagród i wyróżnień, które na dodatek motywują nas do stałej pracy. Potrzebujesz pomocy w kwestii strony internetowej? Skontaktuj się z nami!

Oferta firmy

W ofercie:
- budowa pozycji w sieci strony internetowej,
- profesjonalna reklama w Google,
- tworzymy banery reklamowe, linki i artykuły czy komentarze na forach.
Marketing i reklama to generalnie świat w którym się obracamy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Agencja interaktywna Pageart Agency z Warszawy zajmuje się kreowaniem wizerunku marek w przestrzeni internetowej poprzez tworzenie sklepów i aplikacji, stron WWW, a także wsparcie firm w działaniach SEO i SEM.
Metod pozycjonowania jest wiele i niektórzy skupiają się przynajmniej na początku, na dodaniu strony pozycjonowanej do katalogów stron.
Dla wielu firm posiadających swoje strony w sieci, jednym z marzeń jest to żeby ich firma zajmowała pierwsze miejsce w wyszukiwarkach internetowych.