Auto Serwis Adler Cars

Dane adresowe:

Leszczynowa 15,
70-766 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

adlercars.szczecin@gmail.com
512 014 040

Dane firmy:

Auto Serwis Adler Cars
NIP: 8511015981
REGON: 811052443

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Leszczynowa 15, Szczecin, Polska

Opis firmy Auto Serwis Adler Cars

Adler Cars to auto serwis, który oferuje kompleksowe usługi dla każdego kierowcy. Nasz warsztat samochodowy jest miejscem, gdzie Twoje auto otrzyma pełen zakres usług, począwszy od napraw mechanicznych, poprzez lakierowanie, aż po blacharstwo samochodowe. Nasz serwis klimatyzacji zapewnia optymalne działanie systemu, co jest kluczowe dla komfortu jazdy. Zespół Adler Cars składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdej naprawy. Korzystamy z nowoczesnych technologii i wysokiej jakości części zamiennych, co gwarantuje trwałość i niezawodność naszych usług. Jesteśmy dumni z naszego profesjonalizmu i transparentności w relacjach z klientami. Odwiedź nasz auto serwis i przekonaj się, dlaczego Adler Cars to najlepszy wybór dla Twojego samochodu.

Oferta firmy

1. Serwis Klimatyzacji
- Napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji
- Naprawa układów klimatyzacji
- Diagnostyka i konserwacja

2. Wulkanizacja i Serwis Opon
- Montaż i demontaż opon
- Wyważanie kół
- Naprawa opon i felg


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W Auto Serwisie Multi Expert kładziemy ogromny nacisk na zapewnienie wyjątkowej jakości usług, które przekraczają standardy branżowe.
Normfest Polska to strzał w dziesiątkę dla osób szukających profesjonalnych produktów do samochodów w bardzo konkurencyjnych cenach.
Firma Krotoski oferuje pewne samochody używane z gwarancją dostępne w Poznaniu.