Audio Video Design Sp. z o.o.

Dane adresowe:

ul. Kurantów 34,
02-873 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

cok@denon.pl
+48 22 331 55 31

Dane firmy:

Audio Video Design Sp. z o.o.
NIP: 5261036502
REGON: 011254203

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Kurantów 34, Warszawa, Polska

Opis firmy Audio Video Design Sp. z o.o.

Nasz nowoczesny sklep internetowy salonydenon.pl, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają idealnego kompromisu pomiędzy wysoką jakością wykonania, a przystępną ceną. Oferujemy markowy sprzęt audio/wideo w bardzo atrakcyjnej cenie. Dzięki współpracy z największymi markami na świecie, udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć wielu stałych klientów, którzy zawsze zachwalają nasz sprzęt audio-video i często do nas powracają, aby po raz kolejny dokonać udanych zakupów. Jeżeli uważają Państwo, że profesjonalny sprzęt musi bardzo dużo kosztować, to po zapoznaniu się z naszą ofertą, bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Zachęcamy również do zapisania się na naszego newslettera, dzięki czemu na bieżąco otrzymywać będą Państwo informacje na temat aktualnych promocji i nowych produktów.

Oferta firmy

MORZE LUKSUSU
GARDEN PARTY
ZABIERZ MNIE ZE SOBĄ
KINO DOMOWE
STEREO
GŁOŚNIKI
PRZEWODY AUDIO-VIDEO
LIFESTYLE
PROJEKTORY & TV
INSTALACYJNE
MOBILE AUDIO
MULTIROOM
SŁUCHAWKI
iOS
BLUETOOTH


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Chcesz wykonać własne nagrania filmowe, ale nie dysponujesz odpowiednim sprzętem? Wypożyczalnia sprzętu filmowego to rozwiązanie Twoich problemów.
Dla nas sprzęt audio to nie tylko żmudna codzienna praca, ale przed wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staramy się podzielić z naszymi klientami.