Artur Kosiński Strony Internetowe - Baza Firm IVC.pl

Artur Kosiński Strony Internetowe

Dane adresowe:

Kopernika, 8 lok. 1,
11-040 Dobre Miasto
warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

biuro@arturkosinski.pl

Dane firmy:

Artur Kosiński Strony Internetowe
NIP: 7393537805
REGON: 281449676

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Kopernika, 8 lok. 1, Dobre Miasto, Polska

Opis firmy Artur Kosiński Strony Internetowe

Już dziesięć lat trudnię się budowaniem skutecznych stron czy sklepów internetowych. Dodatkowo specjalizuję się również w usługach marketingu online, a są do na przykład pozycjonowanie stron seo, Google Ads, czy reklamy na Instagramie i Facebooku.

Strony www buduję na platformie WordPress, co sprawia, że są one niezwykle proste i intuicyjne w użytkowaniu, a ponadto szybko się ładują i cechują się dużymi możliwości w kwestii rozbudowy. Wraz ze stroną internetową przekazuję szkolenie w formie wideo instruujące samodzielną obsługę, a także wsparcie techniczne.

Na mojej stronie www znaleźć można opisy, cenniki oraz portfolio zrealizowanych usług, jak i formularz wyceny online i sekcję blogową, w której publikuję porady wideo dla przedsiębiorców. Polecam również przeczytać referencję za wykonanie strony internetowej, jakie otrzymałem od moich klientów czy zajrzeć na podstronę efekty współpracy, gdzie prezentuję wybrane case study z różnych usług.

Jeśli rozglądasz się za specjalistą, który podejmie się zrobienia dla Ciebie stronę www, a także jej promocją, to już dziś skontaktuj się ze mną.

Oferta firmy

Oferuję profesjonalne:
- tworzenie stron internetowych,
- budowę sklepów internetowych,
- prowadzenie kampanii Google Ads czy Facebook Ads,
- pozycjonowanie stron seo,
- audyty stron WordPress.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii