TransmisjeOnline Sp. z o.o. - Baza Firm IVC.pl

TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

transmisjeonline@alfastart.pl
22 490 78 60

Dane firmy:

TransmisjeOnline Sp. z o.o.
NIP: 7010117055
REGON: 141330449

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Przekazy obrazu i dźwięku dzięki usłudze streaming Warszawa stały się dostępniejsze zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Jednak przygotowanie transmisji proste nie jest i warto zwrócić się do spółki TransmisjeOnline, która reklamuje się hasłem webinar platforma. Decydując się na wsparcie tej firmy, otrzymamy kompleksowe doradztwo oraz dostęp do narzędzi pozwalających na komunikację między prowadzącym a odbiorcami. Transmisje Warszawa dedykowane są dla różnych branż, niezależnie od tego czy ma to być szkolenie, konferencja czy też inne wydarzenie.

Oferta firmy

TransmisjeOnline można określić pojęciem webinar html, ponieważ w ofercie znajduje się organizacja transmisji oraz udostępnianie platformy i wszelkich rozwiązań technicznych wspomagających przekazy online jak na przykład dwukierunkowe czaty między uczestnikami.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma MCOVER, to producent osłon harmonijkowych, który dostarcza produkty najwyższej jakości, odznaczające się produkcją z najwyższej jakości materiałów.
Zapoznaj się z drukarnią Formika.
Oferujemy Państwu najlepsze na rynku systemy alarmowe dla firm, które zaspokoją oczekiwania zarówno dużych firm korporacyjnych, jak i również niewielkich przedsiębiorstw lokalnych.