MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY - Baza Firm IVC.pl

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Dane adresowe:

Gabrieli Zapolskiej 9,
30-126 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marcin Fraś
biuro@altelsystemy.com.pl
607345842
(12)4233397

Dane firmy:

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY
NIP: 6772005667
REGON: 356531084

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Oferujemy Państwu najlepsze na rynku systemy alarmowe dla firm, które zaspokoją oczekiwania zarówno dużych firm korporacyjnych, jak i również niewielkich przedsiębiorstw lokalnych. Pomożemy Państwu wybrać najlepszy monitoring i podpowiemy jak najlepiej wykorzystać jego potencjał. Prawidłowo dobrane elementy systemu alarmowego, zapewnią Państwu największy poziom bezpieczeństwa, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Dzięki naszemu sprzętowi wykonają Państwo profesjonalne systemy i zabezpieczycie swoją firmę. Polecamy także niezawodne centrale telefoniczne, bez których nie obejdzie się żadna profesjonalna firma.

Oferta firmy

Krakowska firma AL TEL SYSTEMY działa na rynku od wielu lat. W tym czasie przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w montażu oraz serwisowaniu central telefonicznych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma MCOVER, to producent osłon harmonijkowych, który dostarcza produkty najwyższej jakości, odznaczające się produkcją z najwyższej jakości materiałów.
Przekazy obrazu i dźwięku dzięki usłudze streaming Warszawa stały się dostępniejsze zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
Zapoznaj się z drukarnią Formika.