Formika Sp. z.o.o. - Baza Firm IVC.pl

Formika Sp. z.o.o.

Dane adresowe:

ul. Św. Jerzego 9,
05-808 Parzniew
mazowieckie

Dane kontaktowe:

formika.firma@o2.pl

Dane firmy:

Formika Sp. z.o.o.
NIP: 1070017779
REGON: 142737236

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Formika Sp. z.o.o.

Zapoznaj się z drukarnią Formika.
Jeśli życzysz sobie tego, by to najlepsza polska Drukarnia fleksograficzna zajęła się tworzeniem twoich opakowań dla różnych produktów, po prostu musisz się do nas zgłosić. Wykreujemy dla twojego biznesu fantastyczne rozwiązania, projektując je i wytwarzając bezpośrednio w naszym ogromnym zakładzie produkcyjnym umieszczonym w Parzniewie. Być może już o nim słyszałeś, gdyż znalazł się on wśród najnowocześniejszych, europejskich drukarni. Tworzony w nim Druk fleksograficzny zaspokoi nawet najwyższe wymagania, więc jeśli sam je posiadasz, bądź spokojny, bo i z nimi damy sobie radę. Zatrudniamy wielu pracowników, dlatego też błyskawicznie obsługujemy wszystkich klientów. Dzięki nam twój Druk na folii będzie bardzo szybko i perfekcyjnie wykonany.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdziecie miedzy innymi:
Produkty dla żywności
Produkty dla farmacji
Produkty dla branży kosmetycznej
Zapraszamy do kontaktu oraz na nasza stronę!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Firma MCOVER, to producent osłon harmonijkowych, który dostarcza produkty najwyższej jakości, odznaczające się produkcją z najwyższej jakości materiałów.
Przekazy obrazu i dźwięku dzięki usłudze streaming Warszawa stały się dostępniejsze zarówno dla firm jak i osób prywatnych.
Oferujemy Państwu najlepsze na rynku systemy alarmowe dla firm, które zaspokoją oczekiwania zarówno dużych firm korporacyjnych, jak i również niewielkich przedsiębiorstw lokalnych.